MARAN MARKET
““Ayder pahalıdır” imajını silmekte kararlıyız” sloganıyla yola çıkan, kaliteyi iyi hizmetle süsleyerek insanlara sunan Maran Market, yöre halkının ürettiği organik yayla ürünlerini bünyesinde pazarlayarak, hem bölge halkının ekonomisine katkı sağlar  hem de tüketiciye sağlıklı ürünler sunar.

Bal, Yayla Peyniri, Yayla Yağı, Kaymaklı Minci(Çökelek), İspir Fasülyesi , Yayla Kuzusu, Dana Eti, Tavuk, Maran Köfte, Kavurma gibi ürünlerin yer aldığı market bölümümüzden yararlanabilirisniz.

TAŞIMACILIK
Son model turizm paketli minibüsler, deneyimli şoförler ve profesyonel rehber eşliğinde Turizm ve Taşımacılık sektöründe de önce müşteri memnuniyeti felsefesiyle hizmet vermektedir.
Rehberler eşliğinde günübirlik yayla turlarına, özel  programlı turlara, Edirne’den Kars’a kadar her yere yapılan programlı turlara araba tahsisi yapılmaktadır.

HAYVANCILIK
Canlı hayvan alım satımı, kurbanlık hayvan ticareti, Karadeniz’in eşsiz doğasında doğal besinlerle beslenen küçük ve büyük baş hayvanların, büyük şehirlerdeki kurban pazarlarına özellikle İstanbul kurban pazarında pazarlayarak, gurbetteki yöre insanına hizmet sunmaktadır.